Ana Sayfa Batı Trakya Haberler GÜLDAL AKŞİT, ŞAPÇI AZINLIK KÜLTÜR ve FOLKLOR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

GÜLDAL AKŞİT, ŞAPÇI AZINLIK KÜLTÜR ve FOLKLOR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

12
0

Adalet ve Kalkınma Partisi Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit ve danışmanı Nurcan Çetin, Türk-Yunan Dostluk Derneği Genel Başkanı Kadriye Esra Aygün ve beraberindekiler, 13 Nisan 2012 tarihinde, Şapçı Azınlık Kültür ve Folklor Derneği’ni ziyaret ettiler. Konuk heyete başta Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosluğu’ndan Muavin Konsolos İlkay Kocayiğit hanımefendi olmak üzere Kadın Platformu Sözcüsü Şükran Raif de eşlik ettiler. Dernek binasında yapılan görüşmede Şapçı Azınlık Kültür ve Folklor Derneği Başkanı aynı zamanda Dostluk Eşitlik Barış Partisi Kadınlar Kolu Başkanı Necla Çavuş; derneğin kurumsal yapısı ve faaliyetleri hakkında geniş bilgi verdi.

Ziyaret sırasında Şapçı Azınlık Kültür ve Folklor Derneği Genel Sekreteri Mehmet Ömer, Kasadar İdris Ahmet, Yönetim Kurulu üyelerinden Bülent Berber ve Koray Musa, Kadınlar Kolu Başkanı Nerima Kaşif, üyeler Hatice Mehmet, Alev Hasan ve Mutlu Osman Mustafa yer aldılar.

Daha sonra Şapçı Azınlık Kültür ve Folklor Derneği, konuk heyetin onuruna Şapçı’da Arı (Melissa) Lokantası’da bir öğle yemeği verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz