Ana Sayfa Batı Trakya Haberler G.A.T. YÖNETİMİ KETENLİK GENÇLERİNE TANIŞMA ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

G.A.T. YÖNETİMİ KETENLİK GENÇLERİNE TANIŞMA ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

10
0

Bayramlaşma ziyaretleri kapsamında bu yıl G.A.T. yönetimi uzun bir aradan sonra tekrar Ketenlik köyündeydi. Bilindiği gibi burada hala devam ettirilen Ketenlik Gençlik Festivalinin yıllar önce startını veren Genç Akademisyenler Topluluğu bu sefer yeni yönetimiyle Ketenlikli gençlerle tanışmak ve bayramlaşmak için ordaydı.

 

Bayramın ikinci günü gerçekleştirilen ziyarete G.A.T. Başkanı Erhan Molla, Asbaşkanlar Yücel Eminoğlu ve Hasan Emin ve Genel Koordinatör İsmail Ahmet katıldı. Ziyaret kapsamında yeni faaliyete giren köy kütüphanesinde ketenlik gençleriyle buluşuldu ve kütüphane, yeni açılacak olan kreş, Ketenlik Gençlik Festivali ve daha birçok konu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu, ortak yapılabilecek çalışmalar ve etkinlikler konuşuldu. Soğuk havaya rağmen çok sıcak bir atmosferde geçen tanışma ve sohbetin ardından daha çok işbirliği sözüyle ziyaret tamamlandı.

 

Ayrıca G.A.T. Başkanı Erhan Molla, 7.Ketenlik Gençlik Festivali’nde Genç Akademisyenler Topluluğu adına hazırlanmış olan teşekkür plaketini 7.Ketenlik Gençlik Festivali Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Peçenek’ten teslim aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz