Ana Sayfa Batı Trakya Haberler “EĞİTİM SORUNUNUN” ÜSTESİNDEN GELECEĞİMİZ BİR YIL OLMASINI GÖNÜLDEN TEMENNİ EDİYORUM”

“EĞİTİM SORUNUNUN” ÜSTESİNDEN GELECEĞİMİZ BİR YIL OLMASINI GÖNÜLDEN TEMENNİ EDİYORUM”

25
0

DEB Partisi Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla yazılı bir mesaj yayımladı. Başkan Ali Çavuş mesajında, “azınlık sorunlarının en başında gelen “eğitim sorununun” üstesinden geleceğimiz bir yıl olmasını gönülden temenni ediyorum” ifadelerine yer veriyor.

Eğitim yılı mesajı.

Sevgili öğrenciler,
Değerli öğretmenler, anne ve babalar;

Uzun bir tatilden sonra, yeni eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını yaşıyoruz.
Geleceğimiz ve umudumuz olan çocuklarımıza yeni eğitim ve öğretim yılında gösterecekleri azim ve çalışmayla tüm başarıları yakalamalarını arzu ediyorum.

Çocuklarımızın emanet edildiği siz öğretmenlerimize; standartları bugünkünden daha yüksek, güvenilir ve kaliteli eğitimin içerisinde yer almanızı temenni ettiğim bu süreçte, kutsal görevinizde başarılar diliyorum.

Siz değerli velilere ise “ilk eğitim evde başlar” sözüyle çocuklarınızın başarısı için onların yanında olduğunuzu göstermenin sonucunun mutlak başarı olduğunu hatırlatarak, çocuklarınızın başarılarıyla mutlu olacağınız bir eğitim – öğretim yılı temenni ederim.

Ülke genelinde tüm çocuklarımız ve gençlerimizin çok başarılı olacağı bir eğitim yılı geçirmelerini en kalbi duygularımla diliyor, azınlık sorunlarının en başında gelen “eğitim sorununun” üstesinden geleceğimiz bir yıl olmasını gönülden temenni ediyorum.

Saygılarımla
Mustafa ALİ ÇAVUŞ                       

DEB Partisi Genel Başkanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz