Ana sayfa Batı Trakya Haberler ERDEM HÜSEYİN KOZLUKEBİR BELEDİYESİNE BAŞKAN ADAYI OLDUĞUNU DUYURDU

ERDEM HÜSEYİN KOZLUKEBİR BELEDİYESİNE BAŞKAN ADAYI OLDUĞUNU DUYURDU

21
0

Eczacı, Erdem Hüseyin Kozlukebir Belediyesi’ne başkan adayı olduğunu duyurdu.

Eczacı, Erdem Hüseyin, Kozlukebir Belediyesi için başkan adayı olduğunu duyurdu. Bölge halkının desteğiyle Kozlukebir Belediyesi’ne başkan adayı olma kararı aldığını söyleyen Erdem Hüseyin, “Uzun yıllardır iç içe olduğum bölge insanına hizmet anlamında minnet borcumu ödemek için aday oluyorum” açıklamasında bulundu.

Erdem Hüseyin, yerel yönetimde faydalı olacağına inandığını belirterek, “Belediyecilik anlayışımla bugüne kadar yapılanlardan daha güzel şeyler yapabileceğime inandığım için bu yola çıktım. Hedefim, toplumun her kesimini kucaklayan hizmet odaklı çağdaş bir belediye vizyonu oluşturmak. Bu amaçla, her biri kendi bölgelerinin dinamiklerini iyi bilen tecrübeli ve genç isimlerden oluşan bir ekiple bu hizmet yarışına giriyorum.”

Eczacı Erdem Hüseyin, önümüzdeki günlerde geniş çaplı bir aday tanıtım toplantısı düzenleyeceklerini söyledi.

Erdem Hüseyin, bağımsız bir oluşumun adayı olduğunu vurgulayarak, “Sadece halkın adayı olarak çıktığım bu yolda başkan adayı olduğum listemizin adı ile burada yer alacak aza adayı arkadaşlarımızın adını, belediyecilik anlayışımızı ve hedeflerimizi en yakın zamanda düzenleyeceğimiz tanıtım toplantısında kamuoyuna ilan edeceğiz” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here