Ana Sayfa Batı Trakya Haberler DİNKLER’DE EVLERİ YANAN AİLEYİ ZİYARET ETTİLER

DİNKLER’DE EVLERİ YANAN AİLEYİ ZİYARET ETTİLER

20
0

İskeçe Türk Birliği (İTB) yöneticileri, geçtiğimiz günlerde evleri yanan Şabanoğlu ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu, Asbaşkan İsmet Tüccar ve İTB Gençlik Kolu Sorumlusu Bülent Hacı Salih, 15 Ağustos Salı günü İskeçe’nin Dinkler köyünde ikamet eden Sedat Şabanoğlu’nun evini ziyaret etti. İTB yöneticilerine Dinkler köyünden Şaban Demir de eşlik etti. İTB Başkanı Ozan Ahmetoğlu, çıkan yangında evi tamamen yanan Sedat Şabanoğlu, eşi, çocukları ve annesine İskeçe Türk Birliği adına geçmiş olsun dileklerini iletti. İTB olarak ailenin yanında olduklarını kaydeden Ozan Ahmetoğlu, bu gibi felaketler karşısında toplum olarak birlik olmanın önemini vurguladı. Ahmetoğlu, İTB Gençlik Kolu’nun ailenin ilkokul öğrencisi iki çocuğuyla tanışacağını ve her konuda iletişim halinde olacaklarını söyledi.

Ailesiyle Dinkler köyünde yaşayan Sedat Şabanoğlu da yangının çok kısa bir sürede çıktığını ve hemen yayıldığını hatırlatarak, zor günlerinde yanlarında olan herkese teşekkür etti. Ailesine sahip çıkan kendi köylülerine, İskeçe Müftülüğü ile müftü Ahmet Mete’ye ve diğer kuruluşlara teşekkür eden Sedat Şabanoğlu, kendilerine yardım elini uzatan Şahinli işadamlarına ve köylülerine özel olarak teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz