Ana Sayfa Batı Trakya Haberler DEB PATİSİ’NDEN YENİ GENEL MERKEZİN AÇILIŞINA DAVET

DEB PATİSİ’NDEN YENİ GENEL MERKEZİN AÇILIŞINA DAVET

22
0

Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi, 7 Ocak 2016 Perşembe günü saat 15:00‘da yeni genel merkezin açılışına tüm halkı davet ediyor. Parti tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Batı Trakya Türkleri olarak rahmetli Liderimiz Dr. Sadık Ahmet’e olan vefamızı göstermek adına 7 Ocak 2016 Perşembe günü saat 15:00’te gerçekleştireceğimiz açılışa tüm halkımızı davet ediyorum” ifadellerine yer veriliyor.

BASIN AÇIKLAMASI

HALKA DAVET

Değerli Halkımız,

Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi olarak yeni bir Genel Merkez oluşturmak için çalışmalarımız devam ederken,talihsiz bir saldırıya uğradık. Ancak bu tür saldırılar hak arama yolunda verdiğimiz bu mücadelede ne bizleri ne de halkımızı yıldıramaz. Tarih şahittir ki haklı olanlar her daim kazanmışlardır. Halkımızın büyük desteği ile yürüttüğümüz bu mücadele adaletin tecelli edeceği ve haklarımızı kazanacağımız güne kadar yılmadan, usanmadan ve ürkmeden devam edecektir.

Her geçen gün biraz daha büyüyen mücadelemize ivme kazandıracak DEB Partisi Genel Merkezi’ni siz halkımızla birlikte açma aşamasına getirdik.

Saygıdeğer halkımız,

Rahmetli Liderimiz Dr. Sadık Ahmet’in doğum tarihi olan 7 Ocak Perşembe günü sizlerinde katılımıyla açılışımız gerekleşecektir.

Batı Trakya Türkleri olarak rahmetli Liderimiz Dr. Sadık Ahmet’e olan vefamızı göstermek adına 7 Ocak 2016 Perşembe günü saat 15:00’te gerçekleştireceğimiz açılışa tüm halkımızı davet ediyorum.

Hepinizi en derin muhabbetle selamlıyor ve saygılarımı sunuyorum.

Saygılarımla

Mustafa Ali ÇAVUŞ

DEB Partisi Genel Başkanı

 

YENİ YIL TEBRİĞİ ve DAVET

Değerli Basın Mensupları,

Yeni yılınızı bütün içtenliğimle tebrik eder, yeni yılın sizlere, ailenize ve çalışma arkadaşlarınıza sağlık ve huzur getirmesini dilerim.

Yeni yılda başta azınlığımıza olmak üzere tüm insanlığa barışın hakim olması umudu ile hepinizi saygı ile selamlarım.

Kıymetli Basın Mensupları,

DEB Partisi olarak hak arama yolunda verdiğimiz mücadeleyi daha da büyütmek adına hepinizin malumu olduğu üzere partimize yeni bir Genel Merkez kazandırmak için bir çaba içindeydik. Beklenmedik bir saldırı ile karşılaştık. Ancak bu çabamızdan ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz. DEB Partisi yeni Genel Merkezi’ni rahmetli Liderimiz Dr. Sadık Ahmet’in doğum günü olan 7 Ocak Perşembe günü açıyoruz.

7 Ocak 2016 Perşembe günü saat 15:00’te yapılacak olan açılışımıza siz değerli basın mensuplarını davet ediyorum. Davetimizi onurlandırmanız bizlere ve halkımıza güç verecektir.

Saygılarımla

Mustafa Ali ÇAVUŞ

DEB Partisi Genel Başkanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz