Ana Sayfa Batı Trakya Haberler DEB PARTİSİ’NDEN İSKEÇE YAKA BÖLGESİNE ZİYARET

DEB PARTİSİ’NDEN İSKEÇE YAKA BÖLGESİNE ZİYARET

21
0

Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi İskeçe İl Teşkilatı Yöneticileri köy ziyaretleri çerçevesinde İskeçe’nin Yaka bölgesi köylerinden Gökçeler ve Dinkler’e ziyaret gerçekleştirdi.

 

DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu başkanlığındaki heyet 19 Şubat Pazar akşamı İskeçe’nin yaka bölgesi köylerinden Gökçeler ve Dinkler’i ziyaret ederek köylülerle buluştu.

 

Ziyaretler çerçevesinde köy kahvelerini gezen heyet halk tarafından büyük ilgi ve samimiyetle karşılandı. Ziyaretler sırasında söz alan DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu DEB Partisi hakkında halkı bilgilendirirken şu ifadeleri kullandı : “Bizler DEB Partisi olarak yeniden yapılanma çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu sebeple de köy ziyaretlerine ara vermeden devam ediyoruz. Bugün yaka bölgesinde bulunan Gökçeler ve Dinkler köylerini ziyaret ederek halkımızla görüşme imkanına sahip olduk. Halkımız tarafından partimize gösterilen ve hızla artan ilgi bizleri gerçekten memnun ediyor. Bu aynı zamanda partimizin sorumluluğunu da arttırıyor.

 

Bizler zor bir mücadeleye başladığımızın farkındayız. Ancak mücadelemizin haklı bir mücadele olduğuna inanıyoruz. Bu da bize güç veriyor. Yıllarca büyük partiler içinde kaybolan sesimizi daha gür daha güçlü duyurmak için DEB Partisi’nin gerekli olduğuna inanıyoruz. Azınlık geçmişte birlik halinde mücadele ettiğinde bazı kazanımlar elde edebilmişti. Toplum olarak topyekün bir şekilde çabaladığımız takdirde başarıya ulaşabiliriz. Bu sebeple partimizi yeniden ayağa kaldırdık ve yeniden yapılandırdık. Daha önce de belirttiğim gibi halkımızın ilgisi bizleri gerçekten memnun ediyor. Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığının haklı taleplerini bağımsız ve güçlü bir sesle haykırmak için halkımızı DEB Partisi’ne destek vermeye davet ettiğimizi belirtmek isterim. Gelin hep birlikte bu yolda mücadele edelim. Eğer birlik ve beraberliği sağlarsak önümüzdeki engelleri daha kolay aşarız. Parti olarak demokrasi ve hukuktan ayrılmadan bu hak mücadelesini sürdürmekte kararlıyız.”

 

Ziyaretler sırasında kahvehane sahiplerine DEB Partisi’nin duvar saatleri hediye edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz