Ana Sayfa Batı Trakya Haberler DEB PARTİSİ’NDEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

DEB PARTİSİ’NDEN ANNELER GÜNÜ MESAJI

11
0

Dostluk, Eşitlik, Barış Partisi (DEB) “Anneler Günü”nü kutlayan bir mesaj yayınladı. Mesajda, “Annemizi kelimelerle anlatmak, fedakarlık ve karşılıksız sevgisini ifade etmek çok zordur. Bizler cennetin annelerin ayakları altında olduğuna inanan bir kültürün çocuklarıyız” ifadelerine yer veriliyor.

Basın açıklaması şu şekildedir:

 

BASIN AÇIKLAMASI

DOSTLUK EŞİTLİK BARIŞ PARTİSİ ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLAR

Yüreğinde karşılıksız, sonsuz, sınırsız bir sevgi ile evlatlarını,ailesini seven, en güvenli sığnaktır anne. Annemizi kelimelerle anlatmak, fedakarlık ve karşılıksız sevgisini ifade etmek çok zordur. Bizim için her şeye katlanan, gösterdiği sabır ve sevgi ile her zaman mutlu edilmeyi hak eden annemize sevgimizi daima göstermeliyiz. Onları el üzerinde tutmalı ve dualarını almalıyız. Çünkü bizler cennetin annelerin ayakları altında olduğuna inanan bir kültürün çocuklarıyız.

Dünyada hiçbir şekilde hakkını ödeyemeyeceğimiz,hatalarımız karşısında bile sevgi dolu, sabırlı ve bağışlamayı bilen annemizin değerini çok iyi bilmeliyiz. Ömrünü evlatlarına adayan,onların hayırlı birer evlat olması için gece gündüz çırpınan annemizdir. Bir güne sığmayacak kadar yüce olan en değerli varlığımızı, annelerimizi her gün arayalım,soralım. Unutmayalım ki, sizi ilk saran annemizin kokusu, gülüşü, bakışı bir başkadır.

DEB Partisi olarak,sevgilerini bizden eksik etmeyen, hayatın sonsuzluğu olan annelerimizin her zaman yüreklerimizde  olduklarını bilmelerini isteriz.

Tüm annelerin ve anne adaylarının ANNELER GÜNÜ’NÜ kutlarız.

 

DEB PARTİSİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz