Ana Sayfa Batı Trakya Haberler DEB PARTİSİ MASTANLI MAHALLESİ’NDE YÜZ YÜZE PARTİYİ TANITIM ÇALIŞMALARINI BAŞLATTI

DEB PARTİSİ MASTANLI MAHALLESİ’NDE YÜZ YÜZE PARTİYİ TANITIM ÇALIŞMALARINI BAŞLATTI

13
0

Dostluk Eşitlik Barış Partisi Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş ve ekibi 2 Mayıs Perşembe günü Gümülcine’nin (Komotini) Mastanlı Mahallesi’ni ziyaret ederek, “DEB Partisi’ni Yüz Yüze Tanıtım” çalışmalarını başlattı.

DEB Partisi Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş ve Genel Başkan Danışmanı Aydın Ahmet mahalle sakinleri ile kahvehanede sohbet etti. DEB Partisi Halkla İlişkiler Grubu’nun bayan üyeleri evleri ziyaret ederek, DEB Partisi’ni ve çalışmalarını tanıttılar.

Parti tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Siyasetin en etkili çalışma sistemi olan bire bir tanıtımın uygulanmasıyla, halkımızın DEB Partisi ile ilgili hem düşüncelerini öğrenmiş olacağız hem de sorularına yanıt vereceğiz.

DEB Partisi’nin uygulamaya koyduğu yüz yüze tanıtım projesi yaygınlaşarak devam edecek. DEB Partisi gücünü halktan almaktadır. Bu sebeple halkımızın DEB Partisi’nin çalışmaları hakkında bilgilenmesi en doğal hakkıdır. Her geçen gün halkımızın DEB Partisi’ne olan sevgisi ve desteği artmaktadır. Bu bağlamda halkımızın verdiği yürekten desteğe müteşekkiriz.” İfadelerine yer veriliyor. 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz