Ana Sayfa Batı Trakya Haberler DEB PARTİSİ GENEL BAŞKANI MUSTAFA ALİ ÇAVUŞ AZINLIK RADYO KURULUŞLARINI ZİYARET ETTİ

DEB PARTİSİ GENEL BAŞKANI MUSTAFA ALİ ÇAVUŞ AZINLIK RADYO KURULUŞLARINI ZİYARET ETTİ

10
0

Dostluk Eşitlik Barış Partisi Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş, 16 Kasım 2012 tarihinde Batı Trakya’da yayın hayatlarını sürdüren Radio City ve Joy Fm radyolarını ziyaret etti. DEB Partisi tarafından ziyaretin içeriği ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı. Söz konusu basın açıklaması şu şekildedir:

“16 Kasım Cuma günü Dostluk Eşitlik Barış Partisi Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş ve ekibi Batı Trakya Türk Azınlığı’nın değerli Basın Kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirdi.

Genel Başkan Mustafa Ali Çavuş ilk olarak Radyo City kurucusu, yöneticisi ve sahibi olan sayın Halit Halil İbram’ı, daha sonra da Joy Fm kurucusu, yöneticisi ve sahibi olan sayın Cengiz Bodur’u basın börolarında ziyaret etti.

DEB Partisi Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş yaptığı bu ziyaretlerde, radyo sahiplerine, yapmış oldukları yayınlarla Batı Trakya Türk Halkı’nın kültürüne, siyasetine ve sosyal yaşamına katkı sağladıklarından dolayı teşekkür etti. Yapılan bu katkıdan DEB Partisi’nin de olumlu ve pozitif manada nasiplendiğini, yaptıkları bu hizmeti tarihin önemle kaydedeceğini söyledi. Medyanın gücüne inanan bir Genel Başkan olarak hem basın sahiplerine hem de çalışanlarına DEB Partisi’ne yakın duruşlarından dolayı müteşekkir olduğunu belirtti.

Basın kuruluşlarının ziyaretinden sonra DEB Partisi Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş Gümülcineli işadamı İbrahim Halil Hasan’ı (Neo Electric) ziyaret ederek yeni başarısından dolayı kutladı. Geçtiğimiz günlerde Bursa’daki Mastaş Vigo elektirikli ısıtıcı sistemlerinin Yunanistan temsilciliğini alan İbrahim Halil Hasan, ürünlerin pazarlamasına başladı. Genel Başkan Mustafa Ali Çavuş kendilerine iyi çalışmalar diledi.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz