Ana sayfa Batı Trakya Haberler DEB PARTİSİ BAŞKANI ÇİĞDEM ASAFOĞLU VE EKİBİ DEMİRBEYLİ KÖYÜNE ZİYARET ETTİ

DEB PARTİSİ BAŞKANI ÇİĞDEM ASAFOĞLU VE EKİBİ DEMİRBEYLİ KÖYÜNE ZİYARET ETTİ

17
0

Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Demirbeyli köyüne ziyaret gerçekleştirdi.

DEB Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Refika Adem, Metin Hacıosman, Genel Sekreter Yeşim Hasan, Gençlik Kolları Başkanı Burak Adil, Kadınlar Kolu Başkanı Duygu Mustafa ve MYK üyeleri Ali Hüseyin, Merve Ali, Elif Mustafa, Demirbeyli köyüne ziyarette bulundular. DEB Partisi erkek yöneticileri Cuma namazını köy camisinde eda ederken Genel Başkan Çiğdem Asafoğlu ve diğer kadın üyeler Demirbeyli köyü kadınları ile birlikte sohbet ve istişarelerde bulundular.

Ayrıca Cuma namazı sonrası tüm DEB Partisi ekibi bir araya gelerek köy halkı ile sohbet etme imkanı buldu. Genel Başkan Çiğdem Asafoğlu köy halkının sıcak karşılamasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek herkese teşekkür etti.

DEB Partisi olarak, bu sıcak karşılamalarından dolayı Demirbeyli köyü halkına teşekkür eder, parti olarak azınlığımızla yakından sıcak temaslar içerisinde bulunarak iletişimimizi güçlendirme adına elimizden geleni canı gönülden yapacağımızı belirtmek isteriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here