Ana sayfa Batı Trakya Haberler Çiğdem Asafoğlu: “Ekonomik Anlamda Azınlığımız Çıkmaza Girmiş Durumda”

Çiğdem Asafoğlu: “Ekonomik Anlamda Azınlığımız Çıkmaza Girmiş Durumda”

2
0

Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu, “Ekonomik anlamda azınlığımız çıkmaza girmiş durumda” diyerek bu yöne dikkat çekti.

Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Narlıköy’e bir ziyaret gerçekleştirdi. Asafoğlu burada bayanlara yönelik yaptığı konuşmada, “Ekonomik anlamda azınlığımız çıkmaza girmiş durumda” diyerek bu yöne dikkat çekti.

DEB Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Refika Adem, Metin Hacıosman, Genel Sekreter Yeşim Hasan, Gençlik Kolları Başkanı Burak Adil, Kadınlar Kolu Başkanı Duygu Mustafa ve MYK üyeleri Ali Hüseyin, Elif Mustafa, Mukaddes Sadık, Emine Molla, Narlıköy’e ziyarette bulundular.

Cuma namazı sonrası tüm DEB Partisi ekibi bir araya gelerek köy halkı ile sohbet etme imkanı buldu. Genel Başkan Çiğdem Asafoğlu burada toplanan halka hitaben yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

“Resmi verilere göre ülkemizin en fakir bölgeleri İskeçe ve Rodop illeri. Ekonomik anlamda azınlığımız çıkmaza girmiş durumda. Bu çıkmaz halkımızı ne yazık ki göçe zorluyor, insanlarımız yurtdışına gitmek için adeta sıra bekliyor! Bu durum bizleri fazlasıyla üzmekte, bu ekonomik geri kalmışlığa vurgu yapmak için 26 Mayıs’ta herkesi sandığa davet ediyoruz!”

DEB Partisi olarak, sıcak karşılamalarından dolayı Narlıköy halkına teşekkür ederiz.”

DEB Partisi erkek yöneticileri Cuma namazını köy camisinde eda ederken Genel Başkan Çiğdem Asafoğlu ve diğer kadın üyeler Narlıköy kadınları ile birlikte sohbet ve istişarelerde bulundular.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here