Ana sayfa Batı Trakya Haberler CEMİL KABZA AZA ADAYLARI İLE BİRLİKTE İSKEÇE TÜRK BİRLİĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

CEMİL KABZA AZA ADAYLARI İLE BİRLİKTE İSKEÇE TÜRK BİRLİĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

16
0

Mustafçova Belediyesi Başkan adayı – Halk Hareketi Başkanı Cemil Kabza ve aza adayları, 30 Nisan 2014 Çarşamba günü İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret etti. Misafirler, İskeçe Türk Birliği Başkanı Av. Ramadan Nizam ve Yöneticileri tarafından karşılandı.

Başkan Ramadan Nizam, ziyaretlerinden dolayı misafirlere teşekkürlerini iletti ve yapılacak olak yerel şeçimlerin demokratik bir ortam içerisinde gerçekleşme arzusunu ifade ederek, kendilerine başarılar diledi.

Daha sonra söz alan Halk Hareketi Başkanı Cemil Kabza şu ifadeleri kullandı; “İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret ederek, başkan ve yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarla verimli bir toplantı gerçekleştirdik, yeni seçilen yönetim ve denetim kuruluna görevlerinde başarılar dilerim, bizler bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da İskeçe Türk Birlği’nin yanında yer almaya devam edeceğimizi ve her türlü işbirliğine hazır olduğumuzu belirtmek isterim”.

Halk Hareketi Başkanı ve aza adayları ayrıca, İskeçe Türk Birliği Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine kahvaltı ikramında bulundu. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here