Ana sayfa Batı Trakya Haberler BTAYTD İSKEÇE KADIN, AİLE VE KÜLTÜR KOLU DEB PARTİSİ İSKEÇE İL TEŞKİLATI’NI...

BTAYTD İSKEÇE KADIN, AİLE VE KÜLTÜR KOLU DEB PARTİSİ İSKEÇE İL TEŞKİLATI’NI ZİYARET ETTİ

9
0

Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği İskeçe Şubesi’nde faaliyet gösteren Kadın, Aile ve Kültür Kolu Başkanı İlknur Tuzlacı ve beraberindeki yöneticiler 5 Nisan 2014 Cumartesi günü DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatı’nı ziyaret etti.

DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu ve İl Teşkilatı yöneticileri tarafından karşılanan heyet Kadın, Aile ve Kültür Kolu’nun bugüne kadar yaptığı faaliyetler ve bundan sonra gerçekleştirmeyi planladıkları projeler ile ilgili olarak bilgi verdiler.

Ziyaret sırasında söz alan DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu Kadın, Aile ve Kültür Kolu’nun çalışmalarını takdirle takip ettiklerini belirtti ve bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diledi. Ozan Ahmetoğlu konuşmasında ayrıca, DEB Partisi’nin 25 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak olan Avrupa Parlamentosu seçimlerine katılacağını vurgulayarak söz konusu seçimlerin Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığı’nın haklı taleplerinin özgür ve güçlü bir sesle Avrupa’ya duyurmak adına son derece önemli olduğunu vurguladı. Seçimler için destek istediklerini söyleyen Ozan Ahmetoğlu Kadın, Aile ve Kültür Kolu Başkanı İlknur Tuzlacı ile ekibine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here