Ana Sayfa Batı Trakya Haberler BATI TRAKYALI GENÇLER MUSTAFA HATİPLER’İ DİKKATLE DİNLEDİ

BATI TRAKYALI GENÇLER MUSTAFA HATİPLER’İ DİKKATLE DİNLEDİ

20
0

Batı Trakyalı gençler Mustafa Hatipler’i dikkatle dinledi.

Edirne Anıt Eserler Derneği Başkanı ve Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret ve Pazarlama Bölüm Başkanı Yard. Doç. Mustafa Hatipler, “Tarih ve Medeniyetler Buluşmaları” üst başlığı altında yapılmaya başlanan konferansta konuşmacı olarak katıldı ve gençler kendisini dikkatle dinledi.

Mustafa Hatipler, “Tüketim ve Tüketim Kültürünün Çarkları Arasında Çırpınan İnsanlık” konulu konferansta, alışverişlerimizde aşırıcılık yanlı tüketim ve lüzumsuz yere harcanan paraların reklam ve buna benzer yöntemlerle büyük dünya şirketleri tarafından nasıl cebimizden alındığını açıkça anlattı. Çağımızda insanların büyük bölümünün görsel ve fiyaka saltanatı üzerine yaşam sürdüklerini, insanların luzumsuz yere paralarını harcadıklarını ve bir yarış içerisinde olduklarını anlattı.

BİHLİMDER Kültür Merkezi’nde 12 Mart 2016 Cumartesi akşamı saat 19:00’da gerçekleşen konferansa başta T.C. Gümülcine Başkonsolosu Ali Rıza Akıncı ve eşi Hülya Akıncı olmak üzere, Muavin Konsolos Osman Şahin, Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu Başkanı İskeçe Seçilmiş Müftüsü Ahmet Mete, Kozlukebir (Arriana) Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet, BİHLİMDER Başkanı Mehmet Emin Ahmet, Gümülcine Türk Gençler Birliği’ni temsilen Yönetim kurulu Üyesi Ali Süleyman, Gümülcine (Komotini) Celal Bayar Azınlık Ortaokul ve Lisesi Encümen Heyeti Başkanı Ahmet Arif Emin, Gümülcine Belediyesi Meclis Üyesi Rıdvan Mollaisa ve dernek üyeleri katıldı.

VİDEO İZLE: http://www.dailymotion.com/video/x3xiydl_bihlimder-mustafa-hatipler-1_news

VİDEO İZLE: http://www.dailymotion.com/video/x3xizn2_bihlimder-mustafa-hatipler-konferans_news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz