Ana Sayfa Batı Trakya Haberler BAŞKAN MUSTAFA ALİ ÇAVUŞ KOZLUKEBİR BELEDİYESİ BAŞKAN ADAYLARINI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN MUSTAFA ALİ ÇAVUŞ KOZLUKEBİR BELEDİYESİ BAŞKAN ADAYLARINI ZİYARET ETTİ

10
0

Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş, Kozlukebir Belediyesi Başkan adaylarını ziyaret etti.

Genel Başkan ilk ziyareti halihazırda Kozlukebir Belediye Başkanı ve önümüzdeki seçimlerde başkan adayı olan İbrahim Şerif’e gerçekleştirdi. Başkan İbrahim Şerif ve Meclis Üyeleriyle yapılan toplantıda yerel seçimler değerlendirildi. DEB Partisi’nin Avrupa Parlamentosu seçimlerine katılma kararının nedenleri üzerinde duruldu. Toplantıda kararın yerinde ve doğru zamanda alındığı düşüncesi hakimdi.

Daha sonra Genel Başkan, Toplumsal Hareket Listesi Başkanı Saadettin Şakir Hüseyin’i ziyaret etti. Saadettin Şakir, Genel Başkanı değişik köylere mensup meclis üyesi adayları ile birlikte karşıladı. Ziyaret esnasında, bölgenin su sorunları, alternatif ürünler konusu ve seçimler değerlendirildi. DEB Partisi’nin Avrupa Parlamentosu seçimlerine katılması hususunda adaylar olumlu düşünceler beyan ettiler.

Genel Başkan Mustafa Ali Çavuş akşam saatlerinde de Demokratik Güç Listesi Başkanı Rıdvan Ahmet’i ziyaret etti. Seçim bürosunda yapılan toplantıya çok sayıda meclis üyesi aday da katıldı. Seçim çalışmaları üzerine yapılan sohbette DEB Partisi’nin Avrupa Parlamentosu seçimlerine katılma kararını yerinde olduğu düşüncesi hakimdi.

Genel Başkan Mustafa Ali Çavuş yaptığı tüm ziyaretlerde başkan ve meclis üyesi adaylarına başarılar diledi. DEB Partisi olarak tüm adaylara eşit mesafede olduğunu beyan ederek, bu konuda büyük bir hassasiyet gösterdiklerini belirtti. Her zaman bu çizgide olacaklarının da herkes tarafından da bilinmesini istedi. Gördüğü ilgiden ve verilen destekten ziyadesiyle memnun olduğunu dile getirdi. Azınlık DEB Partisi’ne oy vererek, kendi varlığına sahip çıkacağını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz