Ana sayfa Batı Trakya Haberler BAKAN MÜEZZİNOĞLU AŞURE DAĞITIMINA KATILDI

BAKAN MÜEZZİNOĞLU AŞURE DAĞITIMINA KATILDI

31
0

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmit Şubesi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun katılımı ile Fevziye Camii’nde Cuma Namazı çıkışı Aşure dağıttı.

İzmit Şubemizin Muharrem ayı dolayısıyla düzenlemiş olduğu etkinliğe katılan Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu, derneğimiz tarafından hazırlanan aşureleri yanındaki protokol üyeleri ve dernek yöneticiliremiz ile birlikte cuma namazı çıkışında halkımıza ikram etti.

Etkinliğe bakanımızın dışında Kocaeli Valisi Sayın Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker ve M.Akif Yılmaz, Siyasi Parti İl Başkanları, STK’ların değerli Başkan ve yöneticileri, üyelerimiz ve hemşerilerimiz de yoğun bir katılım göstermiştir.

BTTDD İzmit Şube Başkanı Lütfü Bodur etkinlik sonrası yaptığı açıklamada “Paylaşmanın ve bereketin temsilcisi olan mübarek Muharrem ayında Batı Trakya Türkleri olarak hemşehrimiz Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müzzinoğlu ile birlikte bu etkinliği gerçekleştirmiş olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

SOMA ŞUBESİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Soma Şubesinin tertiplediği geleneksel aşure etkinliğine bu yılda çok sayıda protokol üyesi be Batı Trakyalı hemşehrimiz katıldı.

Şube merkezinin bulundu Fuat Balkan Parkında gerçekleştirilen etkinliğe Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş, Belediye Başkanı Hasan Ergene, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Siyasi Parti ve STK Temsilcileri ile Sendika ve Oda Temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda Batı Trakyalı Hemşehrimiz katıldı.

Şube Başkanı Mehmet Akın yaptığı açıklamada “hayrımızda emeği geçen katkı ve katılım sağlayan üyelerimize ve davetimize icabet ederek bizleri onurlandıran protokol üyelerine şahsım, yönetim kurulu ve Batı Trakya camiası adına şükranlarımı sunarım” dedi.   

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here