Ana Sayfa Avrupa ve Balkanlar “BAŞBAKAN ERDOĞAN’IN 2 YILLIK ÖMRÜ KALDI!”

“BAŞBAKAN ERDOĞAN’IN 2 YILLIK ÖMRÜ KALDI!”

10
0

Anavatan Türkiye’nin yükselişinin önünü kesmek ve güvensizlik ortamının yaratılması için bazı yabancı odaklı çevreler boş durmuyor ve yalan yanlış haberlerle Türk ulusunun gururu ve geleceğiyle oynamaya fırsat arıyorlar. Evet, yanlış okumadınız, Anavatan T.C. Başbakanının ömrünün sadece 2 yıl olduğunu yaymaya çalışan çevreler, bizi yoktan var eden Yüce Allah’ımızın sadece bildiği insan ömrünü rakamlarla ömür biçmeye kalkıyorlar. Ama ne yapsalar birincisi Anavatan Türkiye’nin önünü kesemeyecekler, ikinciside insanlara ömür biçmeye asla güçleri yetmeyek.

İşte son günlerde dünyayı dolaşan uydurmaca haberlerden biriside Yunan basınında çıktı. Çıkan haberlere göre, T.C. Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iki yıllık ömrü kaldığını duyurdu. Başbakan Erdoğan’ın Kalın Bağırsak Kanserine yakalandığı ve iki defa ameliyat olduğu belirtiliyor.

Habere göre, bilginin TR 325 kodlu ve ortağından sızdığı belirtilirken haberin devamında, “son ameliyatta Erdoğan’ın kalın bağırsağından 20 cm bir parça kestikleri ve ortalama geri kalan kısmın 1,5 m olduğu ve bunun çok önemli bir ameliyat olduğu bilgisini aldık” deniliyor.

Birlik gazetesi olarak Başbakanımıza geçirdiği ameliyattan dolayı geçmiş olsun diyoruz. kendilerine Allah’tan acil şifalar diliyoruz. “Durmak yok, yola devam” diyerek Allah’ın da yardımıyla her şeyin üstesinden geleceğimize inancımız tamdır.

İnsanlarımıza ve özellikle Batı Trakya’da yaşayan bizim kendi insanımızdan bu tür haberlere kulak asmamalarını istiyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz