Ana sayfa Haberler ANTONİS GRAVANİS EKİBİYLE KIRMAHALLE’DE KERMESE GİTTİ

ANTONİS GRAVANİS EKİBİYLE KIRMAHALLE’DE KERMESE GİTTİ

24
0

Gümülcine (Komotini) Belediyesi “ORTAK VİZYON” (Σύμπραξη Προοπτικής) listesi Başkanı Antonis Gravanis düzenlenen kermese katıldı.

Gümülcine (Komotini) Belediyesi “ORTAK VİZYON” (Σύμπραξη Προοπτικής) listesi Başkanı Antonis Gravanis, önümüzdeki yerel seçimlere katılacak olan ve listesinde yer alan ekibiyle birlikte Gümülcine Kırmahalle Azınlık İlkokulu’nda 6 Nisan 2019 Cumartesi günü öğrenciler tarafından düzenlenen kermese katıldı. Gravanis öğrencilere başarılar diledi, öğrencilerin başında oldukları tezgahlardan destek amaçlı ürünler satın aldı.

Antonis Gravanis, insanlar arasında dayanışmaya dikkat çekerek, bu tür etkinliklerin önemli olduğunu, önümüzdeki yerel seçimlerde vatandaşların Gümülcine Belediyesi yönetiminde kendilerine görev vermeleri durumunda bu tür organizasyonları Belediye yönetimi olarak maddi ve manevi desteklemeye hazır olduklarını dile getirdi.

Öğrenci ve velilerle bir süre sohbet eden ve ekibiyle birlikte kendisini tanıtan Antonis Gravanis, Kermesin düzenlendiği okul bahçesinden ekibiyle birlikte ayrıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here