Ana Sayfa Batı Trakya Haberler İŞADAMI GÜNER MUSTAFA’DAN SABIK MİLLETVEKİLİ İLHAN AHMET VE BİRLİK GAZETESİ’NE AKŞAM YEMEĞİ

İŞADAMI GÜNER MUSTAFA’DAN SABIK MİLLETVEKİLİ İLHAN AHMET VE BİRLİK GAZETESİ’NE AKŞAM YEMEĞİ

13
0

Delinasufköy’den benzin işletmesi sahibi Güner Mustafa 8 Mart 2013 tarihinde sabık milletvekili İlhan Ahmet ve BİRLİK gazetesi onuruna bir akşam yemeği verdi.

Yemeğe işadamları Rıdvan Ali Ahmet, Nazmi Salih, sabık milletvekili İlhan Ahmet, Avrupa Gazeteciler Derneği (AVGADER) Yunanistan Temsilcisi ve BİRLİK Gazetesi Sahibi İlhan Tahsin, ve bir grup bölge esnafı katıldı.

Azınlık ekonomisi ve bölgede yaşanan son gelişmelere ilişkin karşılıklı görüş alış verişinde bulunulduğu yemekte, gazeteci İlhan Tahsin ve sabık milletvekili İlhan Ahmet görüş ve düşüncelerini işadamlarıyla paylaştı.

Yemek sonunda işadamı Güner Mustafa (HOŞSEVEN Sobaları Yunanistan Bayisi), gelen konuklara katılımlarından dolayı teşekkür etti. Aynı şekilde İlhan Ahmet ve İlhan Tahsin de kendilerini davet eden işadamı Güner Mustafa’ya teşekkür ederek, kendilerine iş ve çalışma hayatında başarı dileklerinde bulundular.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz