Ana Sayfa Batı Trakya Haberler 2012 YILINDA BURSLANDIRILAN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

2012 YILINDA BURSLANDIRILAN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

14
0

Değerli Öğrenciler,

Size ait kimlik bilgilerinin kontrol edilmesi ve durumunuza ilişkin son bilgilerin güncellenmesi amacıyla elektronik posta adreslerinize linki gönderilen formu dikkatlice ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Formu doldururken ve bundan sonraki eğitim süreçlerinde ihtiyaç duyacağınız burs numaranız size gönderilen mailde yer almaktadır. Bursluluk numaranızın formda belirtilmesi zorunludur.

Form doldurulurken kişisel bilgilerin pasaporttaki bilgiler ile tamamen aynı olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Yine, üniversite eğitimine başlayanların üniversiteden aldıkları öğrenci belgesini forma yüklemeleri gerekmektedir. Türkçe hazırlık eğitimi görenlerin ise hem üniversiteden hem de Türkçe öğretim merkezinden aldıkları öğrenci belgelerini yüklemeleri gerekmektedir.

2012 yılında burslandırılan bir öğrenci iseniz ve eğer size forma ilişkin bir mail ulaşmamışsa, öncelikle gereksiz e-posta (spam) kutusunu kontrol ediniz. Orada da yoksa lütfen adınızı, soyadınızı ve ülkenizi belirten ve konusu “burs numarası talebi” olan bir mailiinfo@turkiyeburslari.org adresine gönderiniz.

Ocak ayından itibaren burs ödemeleri verilen güncel bilgiler çerçevesinde yapılacaktır. Bu sebeple bu formu doldurmayan öğrencilerin ödemelerinde aksaklıklar yaşanabilir. Yine, formlarda yer alan herhangi bir yanlış veya eksik bilgi öğrencilerin burslarında aksaklıklara sebep olabilecektir. Bu sebeple, herhangi bir aksaklık yaşanmaması için lütfen formu 06 Ocak 2012 tarihine kadar eksiksiz olarak doldurunuz.

İçten dileklerimizle,

Uluslararası Öğrenciler Daire Başkanlığı

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz